Eigenwijs in onderwijs
Contact

Montessorischool de Petteflet
Kamerikstraat 19
5045 TW Tilburg

Telefoonnummer: 013-5713677
Emailadres: bs.de.petteflet@xpectprimair.nl (voor vlotter contact mailt u bij voorkeur teamleden persoonlijk).

Aanwezigheid en mailadressen leerkrachten, ib-er, adminstratief medewerker en directie:
  • Franc van der Aa, ma-di-do-vr: franc.vanderaa@xpectprimair.nl
  • Annemiek Vorselaars, ma-di-do:annemiek.vorselaars@xpectprimair.nl
  • Chantal Kieft, ma-di-vr: chantal.kieft@xpectprimair.nl
  • Monique van den Broek, ma-wo-vr: monique.vandenbroek@xpectprimair.nl
  • Elaine Berk, ma-di(om de week)-wo-do-vr: elaine.berk@xpectprimair.nl
  • Erna Poort, ma-vr: erna.poort@xpectprimair.nl
  • Fiona Kroeze, di-wo-do: fiona.kroeze@xpectprimair.nl
  • Judith Moekiran, di-wo-vr: judith.moekiran@xpectprimair.nl
  • Mylène Palinckx, ma-wo-do-vr: mylene.palinckx@xpectprimair.nl
  • Nadia Neüman-Game, ma-di-do-vr: nadia.game@xpectprimair.nl
  • Paula Marcelis, ma: paula.marcelis@tilburg.nl
  • Richard Bakx, ma-di-wo-do-vr:richard.bakx@xpectprimair.nl
Uiteraard kunt u ons volgen op Facebook:
  • Schoolpagina:    Montessorischool De Petteflet;
                   
Snel Vinden