Eigenwijs in onderwijs
Contact

Montessorischool de Petteflet
Kamerikstraat 19
5045 TW Tilburg

Telefoonnummer: 013-5713677
Emailadres: bs.de.petteflet@xpectprimair.nl (voor vlotter contact mailt u bij voorkeur teamleden persoonlijk).

Aanwezigheid en mailadressen leerkrachten, ib-er, adminstratief medewerker en directie:
  • Bas Evers, ma/di-do/vr: bas.evers@xpectprimair.nl
  • Annemiek Vorselaars, ma-di-do: annemiek.vorselaars@xpectprimair.nl
  • Chantal Versteeg-Kieft, ma-di-vr: chantal.kieft@xpectprimair.nl
  • Conny Linssen, ma/di-do/vr: conny.linssen@xpectprimair.nl
  • Elaine Berk, ma-di(om de week)-wo-do-vr: elaine.berk@xpectprimair.nl
  • Erna Poort, ma-vr: erna.poort@xpectprimair.nl
  • Fiona Kroeze, di-do-vrij: fiona.kroeze@xpectprimair.nl
  • Judith Moekiran, ma-di-wo: judith.moekiran@xpectprimair.nl
  • Mylène Palinckx-van de Lisdonk, di-wo: mylene.palinckx@xpectprimair.nl
  • Nadia Neüman-Game, ma-di-do-vr: nadia.game@xpectprimair.nl
  • Nour van den Hout, do: nour.vandenhout@tilburg.nl
  • Richard Bakx, ma-di-wo-do-vr:richard.bakx@xpectprimair.nl
  • Wendy Mutsaers, ma-woe: wendy.mutsaers@xpectprimair.nl
  • Luke Heuer, ma-vrij: luke.heuer@xpectprimair.nl
Uiteraard kunt u ons volgen op Facebook:                    
Snel Vinden