Eigenwijs in onderwijs

OPEN DAG 28 MAART AFGELAST

23-03-2020
Zoekt u een geschikte basisschool voor uw kind? Kijk het filmpje! Neem contact met ons op, aanmelden is mogelijk; www.depetteflet.nl

Helaas gingen de open dagen dit jaar niet door. Wanneer u interesse heeft in onze school, kunt u een kijkje nemen op onze aangepaste site. Wij zijn ook in deze tijd iedere dag op school telefonisch bereikbaar. Dus bel gerust als u vragen heeft.

Op dit moment geven we onderwijs op afstand aan alle kinderen. Alle leerlingen hebben wekelijks een aantal keer contact met hun eigen leerkracht en werken aan een leerplan per week. Het schoolwerk loopt zo gewoon door, echter wel in de thuissituatie. Dat maakt dat u momenteel niet kun komen kijken naar de school in de praktijk. We hopen natuurlijk dat we snel weer op een verantwoorde manier opengaan en u kunt komen kijken.
Wat is Montessorionderwijs?
Met het gedachtegoed van Maria Montessori als uitgangspunt en met oog voor nieuwe ontwikkelingen, bereiden wij onze leerlingen zo goed mogelijk voor op de toekomst

Heeft u n.a.v. dit bericht nog vragen of interesse in een gesprek? Dan kunt u contact met ons opnemen via 013-5713677 of via bs.de.petteflet@xpectprimair.nl. We kunnen ook een informatiepakket van de school opsturen


Graag tot ziens!

 
Snel Vinden